Spiralpiskeris, Hendi, (L)280mm
Det spiralformede piskeris fra Hendi er det perfekte redskab til at piske æggehvider, flødeskum og dej. Med en længde på 280mm er det nemt at håndtere og giver dig mulighed for at piske i dybe skåle og gryder.
Produktinformation
- EAN: 8711369509487
- Vægt: 0,04 kg
- Bredde x Højde x Dybde: 280xxmm
Perfekt til professionel brug
Dette spiralpiskeris er ideelt til brug i professionelle køkkener såvel som i hjemmet. Den holdbare konstruktion sikrer, at den kan modstå intensiv brug og stadig opretholde sin ydeevne.
Med sine søgeordsynonymer som “piskeris”, “æggehvidepisker” og “dejpisker” er dette Hendi spiralpiskeris sikker på at blive fundet af folk, der søger efter det perfekte redskab til deres madlavning.
Uanset om du er en professionel kok eller en ivrig amatørkok, vil dette spiralpiskeris fra Hendi være en værdifuld tilføjelse til dit køkkenudstyr. Gør din madlavning og bagning mere effektiv og nemmere med dette kvalitetspiskeris.


Skål | Ø10cm til Ø18cm | Nobel Off White Porcelæn
Sorrento saltkværn, rød, 190mm
JOSPER Fad gastronorm GN 1/1 - 2 cm.
Stonecast Plume Ultramarine vægget tallerken, 210mm
LAINOX Neo24h Blæstkøler 5x1/1GN eller 60x40cm
Tallerken flad coupe | Nobel Off White Porcelæn (Ekstra holdbar)
Crushed Ice Bundbakke ca. 1/1GN
Piskeris | 25 cm til 60 cm | 'Pro-cooking'. Rustfrit stål 18/8
Kokkekniv HACCP, Brun, Rustfrit stål, 25 cm
Lainox Compact Sapiens | Model 061 | Ovn | Dysedamp / Kedel | EL / Gas
Goldglocke Kartoffelskræller 17 cm./6,5 cm. klinge
Goldglocke Vuggekniv/hakkekniv dobbeltbladet 23 cm.


