Gitter til køledisk opbevaring
Vores Gitter til køledisk opbevaring er den ideelle løsning til effektiv organisering og præsentation af dine fødevarer i kølediske. Dette gitter har dimensionerne 335×530 mm og er designet specielt til at sikre optimal udnyttelse af pladsen i din køledisk, samtidig med at det holder dine varer synlige og lettilgængelige.
Funktioner og fordele ved kølegitteret
Kølediskgitteret fra Combisteel er et professioneltgitter fremstillet af holdbare materialer, der sikrer langvarig brug. Med et standard mønster er det ideelt til både kommerciel og privat brug, hvor det kan anvendes i følgende brancher:
- Restauranter
- Barer
- Hoteller
- Caféer
- Kantiner
- Cateringfirmaer
- Detailhandel
- Supermarkeder
- Festivaller
- Eventplanlægning
- Forlystelsesparker
- Cruise ships
Kølegitteret muliggør ligeledes en bedre luftcirkulation omkring de opbevarede produkter, hvilket er afgørende for at opretholde friske fødevarer i længere tid. Gittet er også nemt at tage ud og rengøre, hvilket bidrager til en hygiejnisk opbevaring af dine varer.
Anvendelighed og kompatibilitet
Denne model passer perfekt til standard kølediske og kan anvendes sammen med flere varenumre fra Combisteel serien. Det multifunktionelle design sikrer, at du kan bruge det i forskellige miljøer, alt fra professionelle restauranter til buffet-løsninger i hoteller.
Hvis du søger en effektiv måde at organisere din køleopbevaring på, er dette gitter et fremragende valg. Kontakt os endelig for yderligere hjælp med kvalitet produkterne eller hvis du har spørgsmål om specifikationer.


LAINOX Naboo Boosted Ovn 6x2/1GN, 12x1/1GN, Dysedamp
Inspiration Frokost/Dess gaffel 18cm RF stål 18/10
ZANUSSI Indstik til 4x1/1gn til EVO700
Hoonved Kurv vogn | Med eller uden håndtag | Gastronomi - Uden håndtag
Zanussi KONVEKTIONSOVN 6X1/1 - EL / pris excl. bord
HOONVED Kurv - Indlægskurv, Teske 2 rum
Høj glas Salto Orange 350 ml
Combisteel - 700 KØLEDISK 2 DØRE OG 4 SKUFFER
